Acum este Joi Mar 28, 2024 6:46 pm



Răspunde la subiect  [ 4 mesaje ] 
 probleme de semnal Cosmote 
Autor Mesaj

Membru din: Sâm Apr 06, 2013 7:14 pm
Mesaje: 11
Localitate: Bucuresti
Răspuns cu citat
Mesaj probleme de semnal Cosmote
salutare am fost saptamana trecuta pe pontonul 6 partida de pescuit cum am mai spus si la topicul partide 2013 a fost una reusita problema fiind alta

semnalul pentru cosmote (am un iphone4s)
cati dintre voi a mai intampinat aceasta problema cu semnalul la acest operator?

paznicul avea semnal pe vodafone si a zis ca la cosmote nu prea are nimeni semnal :?

cum procedati voi cei care aveti cosmote stati rupti de lume 12-24 de ore sau va redirectionati apelurile catre un nr de vodafone ?(eu ma gandeam sa fac asta data viitoare )

sper sa nu imi fie luata aceasta postare in nume de rau dar am vazut ca nu s-a postat nici un raspuns la topicul cu partide 2013 si am zis sa deschid un topic special pe aceasat tema (presupun ca nu sunt singurul care a intampinat aceasta problema )

sper ca voi, conducerea sa gasiti o rezolvare si sa anuntati si aici cat mai curand posibil la acest singur dezavantaj care exista in acest moment pe balta

o seara buna si spor la treaba


Mie Apr 17, 2013 9:46 pm
Raportează acest mesaj
Profil

Membru din: Sâm Apr 06, 2013 7:14 pm
Mesaje: 11
Localitate: Bucuresti
Răspuns cu citat
Mesaj Re: probleme de semnal Cosmote
vreu si eu sa stiu daca sa facut ceva in legatura cu problemele de semnal pe balta
o zi buna si felicitari pentru administrarea baltii (daca reusiti si rezolvarea problemei cu semnalul a-ti fi de 10++)


Mar Aug 13, 2013 1:43 pm
Raportează acest mesaj
Profil
Administratorul site-ului

Membru din: Joi Mar 10, 2011 1:49 pm
Mesaje: 571
Răspuns cu citat
Mesaj Re: probleme de semnal Cosmote
alex24 scrie:
vreu si eu sa stiu daca sa facut ceva in legatura cu problemele de semnal pe balta
o zi buna si felicitari pentru administrarea baltii (daca reusiti si rezolvarea problemei cu semnalul a-ti fi de 10++)



Buna ziua ..... din pacate ...nu am cum sa imbunatatesc semnalul la nici o telefonie pentru ca acest aspect implica montarea unei antene din partea furnizorului de telefonie ......ceea ce nu se va intampla....pt ca NU ii intereseaza !


Lun Aug 19, 2013 8:30 am
Raportează acest mesaj
Profil

Membru din: Sâm Apr 06, 2013 7:14 pm
Mesaje: 11
Localitate: Bucuresti
Răspuns cu citat
Mesaj Re: probleme de semnal Cosmote
am inteles.... pacat
stiu ca mai este un amplificator de semnal ,il intalnim prin cafenelele din centul vechi de la subsol dar nu stiu cine il monteaza si pe ala or e vro firma specializata ori tot cu firma de telefonie

o zi buna si spor la treaba sper sa revin cat mai curand pe aceasta balta


Mar Aug 20, 2013 3:31 am
Raportează acest mesaj
Profil
Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Răspunde la subiect   [ 4 mesaje ] 

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori


Puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Translation/Traducere: phpBB România