Acum este Joi Mar 28, 2024 5:25 pm



Răspunde la subiect  [ 44 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5  Următorul
 Felicitari 
Autor Mesaj

Membru din: Mar Apr 26, 2011 4:34 pm
Mesaje: 1
Răspuns cu citat
Mesaj Re: Felicitari doar pentru Balta
Salut...
Arata bine balta si se vede ca a"ti muncit pt ea....DAR

Taxa scumpa in weekend baieti !
Taxa de agrement pentru alti vizitatori este de 30 lei/adult ? (poate faci multi bani din asta...cine stie :))
Capturile de SALAU, SOMN, STIUCA nu se pot retine...de ce mai sunt in balta atunci ?

Sper sa mai cedati la unele chestii...
Va multumesc.


Mar Apr 26, 2011 4:49 pm
Raportează acest mesaj
Profil
Administratorul site-ului

Membru din: Joi Mar 10, 2011 1:49 pm
Mesaje: 571
Răspuns cu citat
Mesaj Re: Felicitari doar pentru Balta
[quote="nopain"]Salut...
Arata bine balta si se vede ca a"ti muncit pt ea....DAR

[quote]


Multumiri pentru felicitari


Mie Apr 27, 2011 8:07 am
Raportează acest mesaj
Profil
Administratorul site-ului

Membru din: Joi Mar 10, 2011 1:49 pm
Mesaje: 571
Răspuns cu citat
Mesaj Re: Felicitari doar pentru Balta
[quote="nopain"] Taxa scumpa in weekend baieti !
Taxa de agrement pentru alti vizitatori este de 30 lei/adult ? (poate faci multi bani din asta...cine stie :))
[quote]

Gandeste-te ca sunt 30 de pontoane de 20 mp cu o casuta de 4.4 mp pentru adapost ! Am ales sa nu inghesuim oamenii, din contra, sa simta ca sunt la relaxare, fara stres din partea vecinilor !

Taxa de agrement - 30 lei / persoana - DA, pentru ca nu pot lasa un post sa pescuiasca si la pranz sa mai vina trei masini la un "gratar' si un spritz ! Aceste lucruri vreau sa se faca cu bun simt !

Asta nu inseamna ca cine vine cu sotia, copilul, un prieten va plati (adica poti veni cu un insotitor)!
Taxa se refera la organizarile de manifestari "campenesti" :lol: :lol: :lol:


Mie Apr 27, 2011 8:15 am
Raportează acest mesaj
Profil
Administratorul site-ului

Membru din: Joi Mar 10, 2011 1:49 pm
Mesaje: 571
Răspuns cu citat
Mesaj Re: Felicitari doar pentru Balta
nopain scrie:
Capturile de SALAU, SOMN, STIUCA nu se pot retine...de ce mai sunt in balta atunci ?.



Pentru ECOSISTEM ! Fiind in cantitati mici ! ;) ;) ;)


Mie Apr 27, 2011 8:16 am
Raportează acest mesaj
Profil

Membru din: Lun Mai 02, 2011 7:17 am
Mesaje: 4
Răspuns cu citat
Mesaj Re: Felicitari
Felicitari Stefan
Tot ce pot spune este ca,nu m-am simtit pe nici o balta asa de bine,incepand de la primire si pana la plecare.Amabilitatea si bunavointa aratata de personal dar mai ales de Stefan m-au lasat placut impresionat si abia astept sa revin chiar cu familia pt a se bucura de o partida de pescuit in conditii de curatenie,liniste si bineinteles de acesti minunati pesti.
BRAVO...


Lun Mai 02, 2011 7:44 am
Raportează acest mesaj
Profil
Administratorul site-ului

Membru din: Joi Mar 10, 2011 1:49 pm
Mesaje: 571
Răspuns cu citat
Mesaj Re: Felicitari
gigi_pistalu scrie:
Felicitari Stefan
Tot ce pot spune este ca,nu m-am simtit pe nici o balta asa de bine,incepand de la primire si pana la plecare.Amabilitatea si bunavointa aratata de personal dar mai ales de Stefan m-au lasat placut impresionat si abia astept sa revin chiar cu familia pt a se bucura de o partida de pescuit in conditii de curatenie,liniste si bineinteles de acesti minunati pesti.
BRAVO...



Multumim de felicitari ! :) :) :)
Asa imi doresc sa se intample cu fiecare pescar care vine la Magura 9, toti cei care au fost prezenti pe lacul nostru au avut parte de aceeasi ospitalitate !

Dorim sa impunem profesionalism si seriozitate ca, in rest n-am saturat de ce exista in societatea noastra !

P.S. Gigi .... bile tari si bune.... ! Data viitoare vreau un over ten ! ;) ;) ;)


Lun Mai 02, 2011 7:38 pm
Raportează acest mesaj
Profil

Membru din: Vin Mar 25, 2011 9:19 am
Mesaje: 2
Răspuns cu citat
Mesaj FELICITARI
Eu nu-s "pescar".
Dar sunt amator de CRAP (1...2 KILE, nu mai mult. Oglinda sa fie, sa nu mai curat la solzi) la gratar, pe Magura Noua.
V-am vizitat de doua ori.
Mi-a placut.
Din aprilie pana acum vad ca Magura Noua a INFLORIT.
O zona frumoasa dar si de agrement, nu numai pentru pescari dar si pentru VIZITATORI.
Urmatoarele WEEK-END-uri (fiind bucurestean) pentru relaxare, mi le-am rezervat la dumneavoastra, la MAGURA NOUA.
Aveti drum pietruit (macadam) deci... vin cu RULOTA.
Nu am grija ploii.
P.S. Am vazut ca gratarul vostru este pregatit, nu trebuie sa-l mai car pe al meu.
Si-mi voi lua si bicicleta pentru plimbari prin padurile din jur.
Vreau sa stau doua zile.
ZONA-I SUPERBA !
PE CURAND !


Mie Mai 04, 2011 7:05 pm
Raportează acest mesaj
Profil
Administratorul site-ului

Membru din: Joi Mar 10, 2011 1:49 pm
Mesaje: 571
Răspuns cu citat
Mesaj Re: FELICITARI
doru stoicescu scrie:
Eu nu-s "pescar".
Dar sunt amator de CRAP (1...2 KILE, nu mai mult. Oglinda sa fie, sa nu mai curat la solzi) la gratar, pe Magura Noua.
V-am vizitat de doua ori.
Mi-a placut.
Din aprilie pana acum vad ca Magura Noua a INFLORIT.
O zona frumoasa dar si de agrement, nu numai pentru pescari dar si pentru VIZITATORI.
Urmatoarele WEEK-END-uri (fiind bucurestean) pentru relaxare, mi le-am rezervat la dumneavoastra, la MAGURA NOUA.
Aveti drum pietruit (macadam) deci... vin cu RULOTA.
Nu am grija ploii.
P.S. Am vazut ca gratarul vostru este pregatit, nu trebuie sa-l mai car pe al meu.
Si-mi voi lua si bicicleta pentru plimbari prin padurile din jur.
Vreau sa stau doua zile.
ZONA-I SUPERBA !
PE CURAND !



Va saluta dl Stoicescu si bine a-ti venit pe forumul nostru !

Puteti veni cu rulota, dar stationeaza in parcare ! Da, puteti folosi gratarul nostru cu ce cea mai mare placere, referitor la meniul pe care doriti sa-l pregatiti cu siguranta ve-ti veni cu el d-acasa ! ! ! ! ;) ;) ;) ;)


Mar Mai 10, 2011 7:45 am
Raportează acest mesaj
Profil

Membru din: Lun Mai 02, 2011 7:17 am
Mesaje: 4
Răspuns cu citat
Mesaj Re: Felicitari
Salut Magura 9,

Am reusit sa revin pe balta dupa o perioada destul de mare din pacate,dar surpriza un superb crap over ten nu cu mult doar 350g peste :D plus alte capturi.Lasand capturile deoparte care nu sunt de neglijat ma pot considera nr.1 fan al lacului Magura 9 si nu in ultimul rand al personalului care a confirmat prima impresie facuta pe data de 1 mai cand am venit prima oara FELICITARI.
P.S Stefan sper ca la urmatoarea partida sa te gasesc pt a mai invata ceva de le tine ;)


Lun Iun 27, 2011 9:15 am
Raportează acest mesaj
Profil

Membru din: Mar Iun 07, 2011 10:53 am
Mesaje: 20
Răspuns cu citat
Mesaj Re: Felicitari
Ma bucur ca ai simtit overten in lanseta ! Si mie imi este dor de Magura 9 dar momentan am un proiect in dezvoltare, dar cine stie ....poate ne nimerim !!! :D :D :D


Lun Iun 27, 2011 8:52 pm
Raportează acest mesaj
Profil
Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Răspunde la subiect   [ 44 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5  Următorul

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori


Puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Translation/Traducere: phpBB România