Acum este Joi Mar 28, 2024 11:44 am



Răspunde la subiect  [ 44 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5  Următorul
 Felicitari 
Autor Mesaj

Membru din: Mar Mar 15, 2011 5:49 am
Mesaje: 2
Răspuns cu citat
Mesaj Re: Felicitari
sa fie intr-un ceas bun!
felicitari partenere! sunt convins ca ve-ti face treaba de cea mai buna calitate dar si de cantitate. ;)


Mar Mar 15, 2011 4:13 pm
Raportează acest mesaj
Profil

Membru din: Mar Mar 15, 2011 7:05 pm
Mesaje: 12
Răspuns cu citat
Mesaj Re: Felicitari
Felicitari si sa fie intr-un ceas bun! O sugestie am .La harta cu balta cand dai klic pe nr pontonului poate puneti o poza reala ca acum apare aceasi poza .


Mar Mar 15, 2011 7:11 pm
Raportează acest mesaj
Profil

Membru din: Mar Mar 15, 2011 8:03 pm
Mesaje: 1
Răspuns cu citat
Mesaj Re: Felicitari
Felicitari, balta arata excelent din poze, dar nu este cam mult 100ron pt C&R?


Mar Mar 15, 2011 8:05 pm
Raportează acest mesaj
Profil
Administratorul site-ului

Membru din: Joi Mar 10, 2011 1:49 pm
Mesaje: 571
Răspuns cu citat
Mesaj Re: Felicitari
arsinel scrie:
Felicitari si sa fie intr-un ceas bun! O sugestie am .La harta cu balta cand dai klic pe nr pontonului poate puneti o poza reala ca acum apare aceasi poza .



E aceeasi poza pt ca se lucreaza la pontoane, din aceasta cauza si balta e inchisa pana la 01.05.2011 pentru ca sa nu deranjez pescarii cu batutul pontoanelor, pitruirea drumului, adica galagie, dar treptat, treptat voi pune poze reale cu acel ponton si cu capturile fiecarui ponton :D :D :D


Mie Mar 16, 2011 10:42 pm
Raportează acest mesaj
Profil
Administratorul site-ului

Membru din: Joi Mar 10, 2011 1:49 pm
Mesaje: 571
Răspuns cu citat
Mesaj Re: Felicitari
popescuflorin scrie:
Felicitari, balta arata excelent din poze, dar nu este cam mult 100ron pt C&R?


Este 100 lei/24 h, un pescar C&R nu prea isi cara echipamentul pt 12 h ! Consider ca acest pret reflecta si ceea ce va oferim: civilizatie, liniste, fara stres din partea nimanui ! Pot fii doi pescari la 4 lansete ! Eu, personal, m-as multumi si cu 2 lansete pt trasaturi ! :lol: :lol: :lol:


Mie Mar 16, 2011 10:50 pm
Raportează acest mesaj
Profil

Membru din: Joi Mar 17, 2011 12:02 am
Mesaje: 1
Localitate: iasi
Răspuns cu citat
Mesaj Re: Felicitari
felicitari pentru ce ati facut si va urez succes mai departe. sper ca pana la urma sa o trasformati intr-o locatie exclusiv c&r pentru ca acesta este viitorul.in special pt copii nostri.succes.barac adrian

_________________
http://www.crfishingclub.ro/


Joi Mar 17, 2011 12:09 am
Raportează acest mesaj
Profil YIM WWW

Membru din: Mie Mar 16, 2011 7:07 am
Mesaje: 2
Răspuns cu citat
Mesaj Re: Felicitari
felicit initiativa dvs de a infiinta o noua pista C&R si va doresc mult succes in continuare.As avea o remarca legata de pret.este cam mare vis-avis de celelalte balti de C&R(vezi CHIROIU,MV2 ETC care ofera si ele liniste,civilizatie....)totusi n aveti valoarea TANCABESTI ULUI. cu respect Viora


Joi Mar 17, 2011 6:40 am
Raportează acest mesaj
Profil
Administratorul site-ului

Membru din: Joi Mar 10, 2011 1:49 pm
Mesaje: 571
Răspuns cu citat
Mesaj Re: Felicitari
vivi70 scrie:
felicit initiativa dvs de a infiinta o noua pista C&R si va doresc mult succes in continuare.As avea o remarca legata de pret.este cam mare vis-avis de celelalte balti de C&R(vezi CHIROIU,MV2 ETC care ofera si ele liniste,civilizatie....)totusi n aveti valoarea TANCABESTI ULUI. cu respect Viora



Dl Viora, intentia mea este nici sa nu ma compar cu Tancabestiul, nu stiu de unde va venit ideea aceasta :?: :?: :?:

Magura 9 nu se compara cu nimeni, este pur si simplu o alternativa a pescarului de crap si atat !


Joi Mar 17, 2011 2:09 pm
Raportează acest mesaj
Profil

Membru din: Sâm Mar 19, 2011 5:35 pm
Mesaje: 1
Răspuns cu citat
Mesaj Re: Felicitari
Felicitari...un plus pt pescari,cat mai multe balti de acest gen..astfel se va crea si putina concurenta,benefica pt pescari..sper sa populati si cu pesti mari,cu toate ca sant greu de gasit si scumpi,peste 15 kg/buc...


Sâm Mar 19, 2011 5:41 pm
Raportează acest mesaj
Profil

Membru din: Dum Mar 20, 2011 8:20 pm
Mesaje: 1
Răspuns cu citat
Mesaj Re: Felicitari
Felicitari!! Va doresc multa putere de munca.


Dum Mar 20, 2011 8:27 pm
Raportează acest mesaj
Profil
Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Răspunde la subiect   [ 44 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5  Următorul

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori


Puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Translation/Traducere: phpBB România