Acum este Joi Mar 28, 2024 9:08 pm



Răspunde la subiect  [ 44 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5  Următorul
 Felicitari 
Autor Mesaj

Membru din: Mie Mar 23, 2011 10:53 pm
Mesaje: 5
Răspuns cu citat
Mesaj Re: Felicitari
Felicitari Stefan,stiu ca ai pus mult suflet in acest proiect...Astept cu interes prima partida pe acest lac,pe care sper s-o facem impreuna!


Mie Mar 23, 2011 11:03 pm
Raportează acest mesaj
Profil

Membru din: Vin Mar 25, 2011 6:03 pm
Mesaje: 1
Răspuns cu citat
Mesaj Re: Felicitari
Inca o balta in circuit Felicitari!
PS poate mai umblati la pret C&R.


Vin Mar 25, 2011 6:06 pm
Raportează acest mesaj
Profil
Administratorul site-ului

Membru din: Joi Mar 10, 2011 1:49 pm
Mesaje: 571
Răspuns cu citat
Mesaj Re: Felicitari
Multumim pentru felicitari, se fac eforturi deosebite, atat financiare cat si umane pentru ca ne dorim ca "Misiunea noastra sa fie pasiunea voastra" :) :) :)


Vin Mar 25, 2011 8:22 pm
Raportează acest mesaj
Profil

Membru din: Mar Apr 05, 2011 4:30 pm
Mesaje: 1
Răspuns cu citat
Mesaj Re: Felicitari
Felicitari pentru balta si pentru ceea ce a-ti facut pana acum. Ramane de vazut daca dupa deschidere va ve-ti pastra "ideile" ;).

Citat:
popescuflorin scrie:
Felicitari, balta arata excelent din poze, dar nu este cam mult 100ron pt C&R?


Este 100 lei/24 h, un pescar C&R nu prea isi cara echipamentul pt 12 h ! Consider ca acest pret reflecta si ceea ce va oferim: civilizatie, liniste, fara stres din partea nimanui ! Pot fii doi pescari la 4 lansete ! Eu, personal, m-as multumi si cu 2 lansete pt trasaturi !


Legat de ceea ce este scris de mai sus am o alta parere. Exista destui pescari C&R care-si cara echipaentul chiar si pentru 12h, motivul fiind lipsa timpului. Un exemplu sunt eu si cativa prieteni, care cu un pachet minim de scule pescuim C&R in partide de 12h. Va sugerez o variata pentru clientii fideli, de exemplu: la 4 partide a 5-a sa fie gratis! Ce zice-ti?

Pana apare regulmantul, balta va fi pescuita doar in regim C&R :?: , deoarece m-ar bucura sa fie asa, sunt satul de "pescarii de crap" care pleaca cu peste de balta acasa
Dupa deschidere, locurile amenajate vor fi ocupate in functie de sosirea pe balta sau va fi nevoie de rezervare telefonica?
MULT SUCCES si astept deschiderea si implicit prima iesire pe aceasta amenajare.


Mie Apr 06, 2011 9:44 am
Raportează acest mesaj
Profil

Membru din: Mie Apr 06, 2011 2:04 pm
Mesaje: 1
Răspuns cu citat
Mesaj Re: Felicitari
Felicitari pentru site si pentru munca depusa!!!!!!

_________________
www.moaravlasiei2.ro


Mie Apr 06, 2011 2:31 pm
Raportează acest mesaj
Profil
Administratorul site-ului

Membru din: Joi Mar 10, 2011 1:49 pm
Mesaje: 571
Răspuns cu citat
Mesaj Re: Felicitari
victoras petcu scrie:
Felicitari pentru site si pentru munca depusa!!!!!!



Multumim mult pentru felicitari dl Petcu, am pescuit si participat la concursuri organizate pe balta dumneavoastra, o balta deosebita si dvs felicitari pentru ce reusiti sa faceti acolo . Noi suntem la inceput de drum si sper sa fie un proiect reusit care sa vina in sprijinul "pasiunii" pescarilor din Romania !


Mie Apr 06, 2011 8:11 pm
Raportează acest mesaj
Profil

Membru din: Dum Apr 10, 2011 6:43 pm
Mesaje: 1
Răspuns cu citat
Mesaj Re: Felicitari
Felicitari si mult succes in continuare ! Ma bucur foarte mult ca se deschide aceasta balta pentru ca eu fiind din Oltenita imi va fi foarte usor sa ajung la aceasta balta .


Dum Apr 10, 2011 6:46 pm
Raportează acest mesaj
Profil

Membru din: Mar Apr 05, 2011 8:07 pm
Mesaje: 1
Răspuns cu citat
Mesaj Re: Felicitari
Felicitari o balta curata si plina de peste mi-a zis amicul meu care a fost pe aceasta balta acum 2 saptamani cred si mi-a zis ca a prins 30 de crapi pe zi de sa plictisit :lol:


Mie Apr 13, 2011 12:16 pm
Raportează acest mesaj
Profil

Membru din: Dum Mar 27, 2011 4:38 pm
Mesaje: 1
Răspuns cu citat
Mesaj Re: Felicitari
Dle Stefan sa inteleg ca pescarii simpli nu pot pescui C&R pe balta d-voastra ? Si dc sunt membru al unui club ce taxa trb sa platesc pt C&R ?
Sincer, chestia cu pescuitul C&R doar pt membrii de club mi se pare exagerata, mai ales ca masina sta in parcarea administratiei si pot fi controlat la orice ora in bagaj. Toate baltile de calibrul acesta (Moara Vlasiei 2, Solacolu, etc.) nu au aceasta regula. Cu respect.

PS: abia asteptam sa deschideti balta si fac un pescuit aici, dar se pare ca trb sa ma reorientez...pacat


Vin Apr 15, 2011 5:54 pm
Raportează acest mesaj
Profil
Administratorul site-ului

Membru din: Joi Mar 10, 2011 1:49 pm
Mesaje: 571
Răspuns cu citat
Mesaj Re: Felicitari
pycostef scrie:
Dle Stefan sa inteleg ca pescarii simpli nu pot pescui C&R pe balta d-voastra ? Si dc sunt membru al unui club ce taxa trb sa platesc pt C&R ?
Sincer, chestia cu pescuitul C&R doar pt membrii de club mi se pare exagerata, mai ales ca masina sta in parcarea administratiei si pot fi controlat la orice ora in bagaj. Toate baltile de calibrul acesta (Moara Vlasiei 2, Solacolu, etc.) nu au aceasta regula. Cu respect.

PS: abia asteptam sa deschideti balta si fac un pescuit aici, dar se pare ca trb sa ma reorientez...pacat



Este o modalitate de protectie impotriva anumitor personaje, dar ne auzim la telefon, ne cunoastem sau poate ne stim deja :?: :?: , stabilim de comun acord cand doriti sa faci o partida C&R si cred ca se va rezolva ! Doresc sa incerc sa fiu un filtru pentru selectia oamenilor C&R, sa stau eu linistit !


Sâm Apr 16, 2011 7:33 am
Raportează acest mesaj
Profil
Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Răspunde la subiect   [ 44 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5  Următorul

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 16 vizitatori


Puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Translation/Traducere: phpBB România